На «хитрому ринку» чоловіку стало зле. Небайдужі викликали швидку

На «хитрому ринку» чоловіку стало зле. Небайдужі викликали швидку

В Козятині живуть чуйні люди

В обідню пору на “Хлібодарі” одна із покупців ринку помітила, що чоловік, який був також на ринку, впав і вдарився головою об асфальт. Наша землячка чи гостя міста, яку розшукати нам не вдалося, не роздумуючи зателефонувала в екстрену медичну службу.

Медики оперативно відреагували на виклик і за лічені хвилини були на місці події.  Поверхово оглянувши пацієнта медики запропонували йому пройти в карету швидкої допомоги. В цей момент представник преси епізод зняв на відео.

Діями кореспондента обурився працівник медичної служби. Сказав російською мовою:« Навіщо ви це робите він же п’яний, щось хороше фотографуйте.» «У нас така робота» — відповіли ми йому. Тільки хочется сказати медику-добродію, що не важливо який знімок з’явиться в фотоапараті. Важливо, як хто розуміє той кадр. Якби жінка, яка викликала екстрену допомогу ділила людей на п’яних і тверезих, то не зателефонувала б. А вона бачила в тому епізоді в першу чергу, що людина потрапила в біду. І розповідь наша не про те, що запідозрили медики, а про жінку яка не змогла пройти повз людської біди.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Лика Семчук

    Кожна людина має право на життя
  • Інна Кравчинська

    Дуже часто на жаль,людину, яка впала,або лежить на землі сприймають п'яною,не дивляться на те,що вона можливо потребує допомоги.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up