На Козятинщині 13 випадок коронавірусу

На Козятинщині 13 випадок коронавірусу
  • Станом на ранок 26 травня на Козятинщині лабораторно підтверджено 13-ий випадок на коронавірусну інфекцію.
  • За словами завідувача Міськрайонного відділу лабораторних досліджень Леоніда Ящука захворіла мешканка міста, яка працювала провідницею. Хвороба в жінки протікає в легкій формі. За словами Леоніда Ящука в неї навіть спала температура.

Ще головний інфекціоніст Козятинщини розповів чому серед осіб, які контактували з хворими, дуже низький відсоток позитивних тестів.

— Справа в тому, — каже Леонід Ящук, — що медичні працівники в деяких випадках брали в контактних тести раніше від встановленого періоду. Адже антитіла вироблені імунною системою людини з’являються переважно на 14 день від проникнення антигену (збудника хвороби в даному випадку коронавірусу) в організм людини. Слід зазначити, що контакт від контакту має велику різницю. Як правило, заражаються від тісного контакту з хворим Тісний контакт пояснює — це коли людина перебуває з хворим на корона вірусну інфекцію в закритому приміщенні без засобів захисту протягом 15 хвилин. Заразитися на дворі ймовірність всього 2-3 відсотків. Маску на прогулянці в парку носити не обов’язково. Обов’язково треба уникати скупчень людей. В приміщення, магазини, павільйони треба заходити в масках. Те, що у нас мало людей які захворіли на коронавірус нас не повинно заспокоювати. Вже відновлено в області автомобільне сполучення. З першого червня буде відновлено рух на залізничному транспорті. Люди будуть їздити і це може стати причиною збільшенням захворюваності на Козятинщині.

— Будьте обережні, бережіть себе та свої сім’ї, — побажав жителям Козятинщини Леонід Ящук 

Нагадаємо, COVID-19: у Козятині вірус виявили у 6-річного хлопчика та його батька. Ще один контактуючий — під підозрою
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up