На Козятинщині ФАПи закривати не будуть

На Козятинщині ФАПи закривати не будуть

У Козятинській міській ТГ відбулася апаратна нарада. Говорили про сільські заклади медицини

За словами міської голови Тетяни Єрмолаєвої, наразі є гостра проблема нехватки кадрів у ФАПах, ФП та амбулаторіях у селах Козятинської міської громади. Тож скорочень у сільських закладах медицини не буде.

— У планах – активно залучати фахівців до роботи у медичних закладах сіл. Планується для молодих спеціалістів купити будинки, заохотивши таким чином до переїзду у сільську місцевість. У єдиному впевнена: ні один із сільських фельдшерських пунктів, фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій не закриється! Я стою на тій позиції, що медичні послуги повинні бути доступними, тобто бути близько, надаватися якісно та характеризуватися зручністю, — йдеться на сторінці козятинської ТГ

Нагадаємо, Козятинський міський центр медико-санітарної допомоги чекає на відповідь від Самгородоцької сільської ради, до якої звернулися депутати міської ради (рішення 4 (позачергової) сесії міської ради, що відбулася 14 січня) про передачу 14 фельдшерських, фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій у селах, що тепер входять до Козятинської міської територіальної громади (Козятин, Іванківці, Флоріанівка, Кордишівка, Сигнал, Сокілець, Титусівка, Махаринці, Сестринівка, Пиковець, Прушанка, Пустоха), а також ІІ поверху районної поліклініки.

Минулої суботи у Козятині, майновий комплекс Козятинської центральної районної лікарні та права засновника юридичної особи КП «Козятинська ЦРЛ Козятинської районної ради» передані Козятинській міській раді. За це справді історичне рішення проголосували 23 із 27 присутніх обранців Хмільницької райради.

Читайте:

Усі медичні заклади сіл нашої ОТГ в руках іншої громади
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • Олена Конторчук

    Дякуемо.
  • Дмитро Анатолійович Поліщук

    ......місту НАПЛЮВАТИ що буде з СЕЛАМИ.. так було і так буде.. бо головне щоб було їм добре... місто ВИНИЩУВАЛО села, так і продовжить винищувати навколишні СЕЛА, парезетувало на СЕЛАх так і буде далі ......... ! Нічого з обєднання "ПОКРАЩЕНЯ" в села не прийде.... а ще вони хотіли всі ОТР обєднати під себе.... вони і собі не можуть дати ЛАДУ а ще дай більше.. он РАЙОН ПРОФУКАЛИ ... "РЕХФОРМАТОРИ" !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up