На Козятинщині лабораторно підтверджені вже три випадки коронавірусу

На Козятинщині лабораторно підтверджені вже три випадки коронавірусу
  • На ранок суботи 11 квітня стало відомо, що серед працівників, які в якійсь мірі могли контактували з хворим, позитивний тест виявився в працівника ремонтної бригади.
  • На випадку з контактним чоловіком  завідувач міжрайонного відділення лабораторних досліджень Леонід Ящук зупинився окремо.

Раніше ми писали про перший випадок коронавірусу в Козятині: чоловік в стані середньої важкості. Потім стало відомо, що в Козятині лабораторно підтверджений другий випадок коронавірусу.

Наразі хворих на COVID-19 на Козятинщині троє.

— Працівник в якого виявився позитивний тест клінічно здоровий, — каже Леонід Ящук. — Два тижні буде перебувати на самоізоляції по місцю проживання під наглядом сімейного лікаря. Ліками на всякий випадок та продуктами харчування він забезпечений на той же період часу.

Користуючись випадком, хочу звернутися до читачів, які вважають, що ми не надаємо інформацію щодо місця проживання особи з позитивним тестом. Не треба боятися коронавірусу. Нам треба навчитися перемагати його. Не мати контакту ближче як 2 метри один від одного в місцях скупчення людей. Не торкатися голими руками предметів, які можуть бути умовно жараженими. Діяти за правилом — контакт дезінфекція. Продукти харчування брати тільки в тій торгівельній точці, де суворо контролюється масковий режим  Дома мати кордон, який ви розділите на умовно забруднену і чисту зону. Для цього потрібно біля дверей продезінфікувати взуття. Собачку також посадити на карантин або за кожною прогулянкою мити песику лапи.

Нагадаємо, що станом на ранок 11 квітня зафіксовано 308 нових лабораторно підтверджених тестів по Україні. Всього зареєстровано підтверджено 2511 випадків заражених в Україні з яких по Вінницькій області 151  . Кількість хворих, які одужали вже перевищують смертність. Станом на 11 квітня 79, які одужали, з яких троє лікарів, 73 летальні випадки.

Дмитро Артемчук

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Пузырек

    COVIG-19
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up