На Козятинщині відкрили поліцейську станцію

На Козятинщині відкрили поліцейську станцію
  • У понеділок, 21 червня урочисто відкрили поліцейську станцію Глуховецької територіальної громади в смт Бродецьке.
  • На відкритті серед присутніх були селищний голова Олександр Амонс та начальник відділення поліції №2 Хмільницького РВП полковник поліції Роман Андрущак

Відкриття відбулося в межах реалізації проекту авторства Національної поліції України, що передбачає функціонування у кожній територіальній громаді поліцейської станції та поліцейського офіцера громади.

- Відтепер наша громада, до якої входять 17 сіл, в яких проживають більше 11 тисяч населення, отримала свого поліцейського офіцера громади. Ним став майор поліції Микола Дзюба. Саме він переміг у конкурсному відборі та успішно закінчив тримісячний курс навчання за спеціалізацією - пишуть на сторінці Глуховецької ОТГ

Селищна рада виділила приміщення в будівлі Бродецької амбулаторії для розміщення поліцейської станції. За кошти місцевого бюджету провели ремонт приміщення та закупили меблі.

Роман Андрущак вручив подяки за участь у реалізації проєкту СВГ «Білінського» та праціникам КП «Темп».

Проект передбачає, що офіцер громади повинен забезпечувати правопорядок на своїй території, постійно контактувати з мешканцями, аби своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Нагадаємо, ще на початку лютого територіальні громади нашої області почали долучатись до реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади».  Потім ми писали як з поліцейськими офіцерами громади на Козятинщині?
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Микола Олександрович

    мусора не люди, мусора гірше русні, вони взагалі не потрібні
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up