На ліквідовану «Управляючу компанію» виділили 1 мільйон гривень

На ліквідовану «Управляючу компанію» виділили 1 мільйон гривень
  • На комунальне підприємство «Управляюча компанія», яке мали закривати, вкотре виділили кошти з міського бюджету.
  • На що вони підуть?

«Управляюча компанія» обслуговувала у Козятині та Залізничному багатоквартирні будинки, які не визначилися з формою управління. Це підприємство відкрила міська рада у березні 2019 року. Та вже у січні 2021-го «Управляючу компанію» вирішили закрити. Підприємство оголосили банкротом, бо воно не приносило прибутку. Відтак на 5 сесії, що відбулася 26 січня, депутати підтримали рішення про ліквідацію.

У перший день лютого «Управляюча компанія» перестала обслуговувати будинки. Оголошення про це опублікували на сайті Міської ради. А 2 лютого, за даними аналітичної системи Youcontrol, підприємство вже припинило свою діяльність. Тож завтра буде рівно місяць, як компанія ліквідована. Та депутати восьмого скликання вкотре зібралися на засідання і знову зайшла мова про «Управляючу компанію».

Із бюджету за минулий рік залишились невикористані кошти у сумі 13,7 мільйонів гривень. Під час шостої сесії, що відбулася у п’ятницю, 26 лютого, депутати вирішували, на що розподілити ці кошти.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up