На озеленення Козятина вже зібрали близько 40 тисяч

На озеленення Козятина вже зібрали близько 40 тисяч

Звітуємо. Два тижні тому команда активістів організувала благодійну акцію #500дерев для нашого міста. І запустили флешмоб, щоб засадити Козятин фруктовими та декоративними деревами, створити бузкові алеї тощо. Нагадаємо, що ініціатором та координатором став козятинчанин Сергій Сиваківський.

І вже є перші цифри. 

— Хочу прозвітувати, хто скільки перерахував на благодійну справу і висловити подяку людям, які небайдужі і хочуть зробити наш Козятин кращим, квітучим, зеленішим. Отже, мер Козятина Олександр Пузир перерахував 12500 гривень, депутат обласної ради Ірина Колесник — 12500. Сім’я Андрія Андрусенка (від М.А.Ку) також долучилася до акції. Від них — 4750. Також 2700 гривень впало на накопичувальний рахунок магазину «Зелений дім». Надзвичайно вразило те, що кошти для озеленення Козятина перечислила жителька Херсону Юлія Юненко. Це подяка родини Юненків, за підтримку у зборі коштів на лікування від раку її сестри Світлани, якої, на жаль. не стало нещодавно. І як написала жінка, вона б хотіла, щоб у Козятині росло дерево і їхньої Світланки…

Хотілося, щоб козятинці були активнішими і долучались до гарної справи.

Як стати учасником акції

#500дерев — це три простих кроки. Можна поповнити спеціальний накопичувальний  рахунок магазину «Зелений дім» на закупівлю саджанців. Реквізити для благодійних внесків Р/р 26003060755975 ПриватБанк м. Козятин Код 2479004246 МФО 302689 СПД Наталія Столітня.

Також можна написати про акцію або зробити репост в соцмережах з хештегом #500дерев

Читайте:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up