На Рівненщині Птича Дубенського . Московський патріархат не дають відспівувати загиблого українського бійця.

На Рівненщині Птича Дубенського .  Московський патріархат не дають відспівувати загиблого українського бійця.
Цю будову хочуть віджати московські попи у громади с.Перемога.Участі в будові не приймали.

“Він був мобілізований весною 2014-го року до лав 51-ї окремої механізованої бригади. Микола Гуменюк загинув під час прориву з оточення під Іловайськом, поблизу села Новокатеринівка, перебуваючи за кермом бортового ЗІЛ-131. Згодом, 1 вересня 2014 року тіло підібрала група медиків і військових полковника Палагнюка. І лише нещодавно бійця ідентифікували аналізом ДНК”, – наголошує Аліна Дубовська.

​​​​​

Село Птича, що Рівненщині, знову у центрі церковного скандалу. На цей раз представники Московського патріархату, які зажили не доброї слави серед селян, не дають можливості відспівати загиблого бійця російсько-української війни у місцевому храмі.

Полеглий на Донбасі військовослужбовець Микола Гуменюк довгий час вважався зниклим безвісти. За словами журналістки Аліни Дубовської, історію цього бійця знають всі навколишні мешканці.

Як вдалося з’ясувати, захисник України був похований у жовтні 2014 року на Краснопільському цвинтарі. Нині є його рідні хочуть поховати бійця у Птичі, але через конфлікт з московськими попами полеглого героя неможливо відспівати у єдиному в селі храмі. Проти відспівування і перепоховання Миколи Гуменюка на малій батьківщині також виступають парафіяни московської церкви, які звинувачують полеглого Героя у “вбивствах мирних громадян” на Донбасі.

Активісти “Правого сектору” Рівненщини у свою чергу вже звернулися до Верховної Ради та СБУ із закликом приділили особливу увагу Московській церкві. НВР “Правий сектор” вважає своїм обов’язком боротися проти загарбників у рясах. Адже релігія має великий вплив на формування свідомості та моральних принципів суспільства!

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up