На соняшниковому полі від «ніжних дотиків» поліцейських падали жінки

На соняшниковому полі від «ніжних дотиків» поліцейських падали жінки
  • У середу, 9 вересня, близько 17 години дня на гарячу лінію газети «RIA Козятин» звернувся мешканець Махаринець.
  • Він повідомив, що на соняшникове поле, яке в народі називають «земля городньої бригади Бачинського» приїхали миколаївські рейдери і двома комбайнами збирають врожай соняшника, який не засівали. Приїжджайте.

Коли ми приїхали на місце події, то комбайни вже припинили роботу, але бункери зернозбиральної техніки були наповнені зерном соняшника. Пайовики обурювалися, що на їхнє поле заїхали чужинці та висловлювали на адресу гастролерів все, що про них думають. Менш емоційні селяни переймалися тим, що соняшнику до повної зрілості стояти ще як мінімум два тижні.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up