На строкову службу до Збройних Сил України ідуть 20 юнаків з Козятинщини

На строкову службу до Збройних Сил України ідуть 20 юнаків з Козятинщини
 • Сьогодні, 1 жовтня, на території Козятинського районного військового комісаріату відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2019 року.

На строкову службу до Збройних Сил України ідуть 20 юнаків з Козятинщини, яким підійшов час розпрощатися з домашніми звичками та присвятити себе служінню Батьківщині, поповнивши лави її захисників.


Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

— Цього осіннього дня щоб провести хлопців зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни. Відкриваючи захід районний військовий комісар, підполковник Микола Янчук зазначив, що добіг завершення другий етап підготовки до строково-військової служби, сьогодні ми проводжаємо найкращих призовників Козятинщини, які невдовзі проходитимуть службу в навчальних центрах ЗСУ, здобуваючи військово-облікові спеціальності, а також - у військових частинах забезпечення Збройних Сил, — пишуть на сайті РДА. — Він також наголосив, що строковики не служитимуть у військових підрозділах, які залучені до проведення антитерористичної операції на сході України, а перебуватимуть виключно в пунктах постійної дислокації своїх військових частин.


Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи свободу та незалежність України.
Благословив завтрашніх солдатів на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього настоятель храму св. пророка Іллі, протоієрей Роман Масира, який окропив хлопців свяченою водою та кожному подарував натільний хрестик, символ оберегу.

 

Коментарі (3)
 • миша

  сразу бы кулю в лоб  выдавали
 • миша

  это мясо.....ждите гробы  с Донбасса

  Dima Ti reply миша

  Покажіть мені хоч 1 срочника, який на Донбас зараз їздить.. бажано після 2016 року...(давно вже така практика - відсутня, а ті хто їздили (можливо) - за власним бажанням, ніхто нікого ніколи не заганяв, у всіх благо розуму вистачало)...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up