На території локомотивного депо встановлять відеокамери

На території локомотивного депо встановлять відеокамери

Для виявлення порушників норм протипожежної безпеки та своєчасного попередження виникнення пожежно-небезпечних ситуацій

В газеті «RІА-Козятин» (30 серпня 2018 р.)  ми повідомляли про спалювання на території локомотивного депо Козятин мазутного ганчір’я.  Газета висловила припущення, що, влаштовуючи пожежі, локомотивники знищують свої промислові відходи.  

Після чергового візиту до начальника депо пана Григи, той завірив, що проведе службове розслідування з цього випадку і офіційно повідомить про прийняті міри.

Як повідомила газеті “RІА-Козятин” юрисконсульт локомотивного депо Козятин Оксана Трохимець, дійсно 25 серпня на території депо в місці зберігання побутових відходів було зафіксовано  загорання. Причина — кинутий недопалок сторонніми особами, про що на підприємстві складено відповідний акт та передбачені  певні заходи. За словами пані Трохимець, дана територія депо є відкритою і туди можливе проникнення сторонніх осіб, оскільки  загородження цієї території не дозволяється ДС ст. Козятин для забезпечення безпеки руху.

— В локомотивному депо Козятин приділяється велика увага дотриманню норм чинного природоохоронного законодавства, — запевнила юрисконсульт. — На підприємстві видані накази про призначення відповідальних осіб за протипожежний стан в приміщеннях та на території депо, розроблено ряд заходів, спрямованих на проведення робіт з охорони навколишнього природного середовища, укладено договори  з відповідними організаціями на вивезення та захоронення твердих побутових відходів депо а також на утилізацію небезпечних відходів.

З метою запобігання подібних випадків у подальшому, керівництво депо вирішує питання про встановлення камер спостереження в місцях, де зберігаються  побутові відходи депо, для виявлення порушників норм протипожежної безпеки та своєчасного попередження виникнення пожежно-небезпечних ситуацій.

Читайте по темі:

В депо Козятина спалюють промасляне ганчір'я, утилізація якого належить вузько-спеціалізрованим підприємствам


RIA перевірила претензії до локомотивного депо
 

0
2
0
0
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

11:35 Кілер Артур Денісултанов був прописаний в селі Козятині як Олександр Дакар 10:02 Як воно на двох стільцях 09:55 Яке сьогодні свято та що не можна робити 09:00 Якими соцмережами користуєтесь? Від читача 18:27 Схід і захід разом: донецькі та тернопільські школярі виявилися найбільш активними у неформальній освіті 08:28 Погода в Козятині 16 листопада — ясно і трохи морозно 08:07 Звернення до мужів району 20:03 Турбота як окремий вид психологічного насильства. Читати усім, хто любить вирішувати за інших, що їм “потрібно” 17:47 Задай запитання землевпоряднику міськради Марині Софіюк 16:26 Вони приєднались до акції 14:21 Усик знову прославив Україну 13:11 Не бійтеся, вагітнійте, якщо навіть не працюєте 13:07 Що переможе шоу голови райради, чи профіналізм поліції. Арешт можливий (оновлено) 12:23 Мега НОВИНА!!!У Козятині з'явилася "чупакабра" або як по іншому назвати це створіння? (ВІДЕО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up