На «тій стороні» Козятина будують мережу водопостачання

На «тій стороні» Козятина будують мережу водопостачання

Протяжність водогону передбачається близько 8450 м, нитка яких пролягає по вулицям Джерельна, Корольова, Матросова (від Сербіна до Корольова), Некрасова, Пролетарська (від Гоголя до Сербіна), 9-Січня (від Васьковського до Сербіна), Гоголя, Кривоноса та провулкам Джерельний, Луговий, Деповський.

Наступного року мешканці східної частині матимуть новий водогон, організаційні підготовчі роботи якого розпочалися вже у жовтні поточного року.

Як повідомив заступник міського голови - начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Корнійчук, 6 жовтня оголосили спрощену закупівлю на розробку проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво мережі водопостачання по східній частині в м. Козятин, Вінницької області» на суму 270 тисяч гривень.

— Участь у процедурі взяло три учасника. Переможцем закупівлі було визнано ТОВ «НЕМИРІВ ВОДПРОЕКТБУД». Договір на виконання робіт укладено на суму 177 500 гривень. Роботи з формування проєктно-кошторисної документації розпочнуться з 1 листопада і будуть проводитись до 25 грудня (топографо-геодезичні вишукування, проєктні роботи), — йдеться на сайті міської ради

Після виготовлення проєктно-кошторисної документації буде відома вартість водогону. У разі виділення коштів з місцевого бюджету, роботи з власне будівництва водогону у східній частині можна буде розпочати на початку 2022 року.

«Іванковецьке джерело»: на якій стадії будівництво водогону у селі?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up