На водоймі загинув лебідь

На водоймі загинув лебідь

Відповідні служби не мали часу його рятувати

Протягом тижня редакція зверталася до керуючого організацією рибалок і мисливців Володимира Зайчика з проханням допомогти врятувати лебедя на водоймі біля газової контори. Про це на "гарячу лінію" повідомили не байдужі городяни. Птах був з лебідкою, але кволий. У нього була перемотана шия лескою з гачками. Після звернеення ждо рятівників на службу 01, стало зрозуміло, що пернатим мають займатися єгеря. Пан Зайчик обіцяв, обіцяв, обіцяв. Вже в неділю ми чекали єгерів, адже головний мислицевь завірив, що організує "експедицію". Ніхто не з'явився.

Два дні назад птах перелетів на водойму "Водокачка". На чергове звернення до Зайчика, отримали відповідь, що у нього комісії і він не має часу. Сьогодні вранці мертвий птах плавав близько берега. Ми його дістали, пересвідчились, що не дихає... і повідомили у службу ветнагляду, аби ті забрали лебедя та визначили причину загибелі.

 

Печаль...

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (4)
 • Андрей Тимощук

  С властью все понятно, жаль что не нашлось героя среди нас!
 • Алинка Сугак Яровая

  Бідний птах, так і до людей з байдужістю відносяться.

  Bogdan Hutornoy reply Алинка Сугак Яровая

  повністью згоден, пока не буде летального випадку- нічого не почнуть робити.. хіба це так тяжко направити спец службу і витягнути того птаха і допомогти йому.
 • Alexander Vylyvok

  Так званий "пан" Зайчик вміє тільки грошові внески збирати.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up