Чому на водоймі загинув лебідь

Чому на водоймі загинув лебідь

Місцева організація “любителів-губителів” природи відморозилась і проігнорувала прохання мешканців врятувати пернатого

Минулої неділі на гарячу лінію газети “RIA-Козятин” зателефонували любителі птахів.

 

Вони повідомили, що на водоймі поруч з газовою конторою був помічений красень лебідь з гачком та декількома метрами рибальської волосіні на шиї. Редакція зателефонувала голові Козятинської організації УТМР Володимиру Зайчику, сповістила, що пернатий потребує допомоги. Головний по природній фауні проблему розумів, пообіцяв наступного дня зайнятися рятівними роботами.

Але ні наступного дня, ні через день, два нічого не відбувалося. Місцеві МНСівці повідомили, що це не їхній фронт робіт. Вкотре розмовляємо з Зайчиком, він твердо пообіцяв прислати єгерів у неділю. Але знову не стримав слово, посилаючись на проблеми важливіші: комісії, перевірки і т. д. Наступного дня лебедя побачили вже на водокачці. У редакцію передзвонили перехожі, які його бачили. Він був виснажений. Прийшовши до висновку, що птахом в організації мисливців ніхто досі не займався, ми вирішили самі рятувати птаха. Коли прибули на водойму водокачки, помітили, що на протилежному березі від стадіону є сіро-білий силует, схожий на птаха.

Але було вже пізно. Бездиханний пернатий плавав недалеко від берега. Його голова була занурена під крило. Ми його витягли і сповістили ветеринарну службу, аби забрали птаха...

Вероніка ЛЮБІЧ

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up