На вулиці Чехова стоїть аварійний електричний стовп

На вулиці Чехова стоїть аварійний електричний стовп
Мешканці Чехова з острахом дивляться на пошкоджену опору. У РЕМі кажуть, що ніякої загрози там і близько нема

Коли минулого тижня представники преси перебували в районі «Білої Казарми», їх  зупинили мешканці вулиці Чехова і показали електроопору, яка, на їхню думку, є аварійною.

За словами мешканців будинку № 2, у залізобетонну опору, що тримає стовпа, в’їхав при розвороті водій вантажівки. Щоправда, він вже років з 25, як відійшов у світ інший, а пам’ять про його маневр красується й досі. Після поцілунку автівки з залізобетонною конструкцією, водій прикріпив її до колійної рейки. Спочатку додаткова опора виглядала надійною, а коли кріплення ослабло, стовп став нахилятися в напрямку будинку №2. За словами мешканки згаданого дому, коли сильний вітер, той стовп гойдається. А ще наша співрозмовниця повідомила, що ходила минулого місяця до Козятинського РЕМу і віддала заяву на заміну опори. Тільки за стільки часу відповіді не отримала.

Наступного дня ми зателефонували головному інженеру Козятинських електромереж і повідомили про опору, яка турбує мешканців вулиці Чехова. Віктор Козак впевнено відповів, що якби там була аварійна опора, вона була б замінена. Добре, коли є впевненість за своє господарство, тільки ще раз перевірити його, мабуть, не було б зайвим.

Нагадаємо про темі:

Стовп є, а світла немає. І так вже рік
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up