На вулицях міста встановлять близько 100 LED-ліхтарів

На вулицях міста встановлять  близько 100 LED-ліхтарів
  • 5 листопада, представники ТОВ «ВінАгроІнвест», які проводять будівельні роботи по вул.Грушевського, 46 передали міській раді вже другу партію LED-ліхтарів.

За інформацією козятинської міської ради, на минулій черговій сесії міської ради, згідно Угоди про соціальне партнерство, підприємство-забудовник зобов’язалось окрім створення не менше 40 робочих місць, благоустрою та озелененню прилеглої території, облаштування дитячих майданчиків, автомобільної парковки – встановити нові сучасні вуличні ліхтарі з LED-лампами у кількості близько 100 штук.

Такі лампи є ергономічні, мають яскраве світло та довготривалий час експлуатації. Попросили на центральні вулиці закупити більш дорогі та якісніші лампи тому кількість 100 перейшла в якість 90.
«Світлодіодні світильники споживають в 5-6 разів менше електроенергії, ніж лампи розжарювання, і у два рази менше, ніж лампи ДНаТ, які встановлені нині по місту. До того ж вони мають гарантію у 5 років».
— Приємно, що інвестори з інших міст налаштовані на подальшу соціальну допомогу для розвитку нашої територіальної громади. Про що вони зазначили при сьогоднішній зустрічі.
Величезна Подяка! представникам «ВінАгроІнвест» за соціальне партнерство надіємось на подальше ефективне, плідне співробітництво, — йдеться в повідомленні

Читайте також:

Що зводять на «свайному полі» у Козятині?
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up