На який пляж безпечно їхати

На який пляж безпечно їхати

Найчистіші водоймища: Медведівки, Махнівки, Вернигородка і Журбинець

Козятинське лінійне лабораторне відділення Жмеринського відокремленого підрозділу Державної установи «Лабораторний центр на залізничному транспорті МОЗУ» провело дослідження води «талимонівських» ставків №1 та №5.

За результатами мікробіологічного дослідження, вода «талимонівських» ставків №1 та №5 не відповідає санітарним правилам охорони поверхневих вод від забруднення (за вмістом індексу ЛКБ — лактози позитивної кишкової палички). Відповідно, вода небезпечна та не придатна для купання.

Козятинський міжрайонний відділ лабораторних досліджень МОЗ провів також перевірку водоймищ. Як повідомив його керівник Леонід Ящук, допустима норма вмісту лактопозитивних  кишкових паличок в 1 дм куб. води 5 тисяч.

Так, у воді на першому ставку їх — 9 тисяч 300, на другому — 46 тисяч (!), на Водокачці біля мосту — 24 тисячі, а там, де купаються — 7,5 тис.

Найчистішою у районі Леонід Олександрович назвав воду в ставках Махнівки, Вернигородка, Журбинець та на Медведівці.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
23:11 Козятинчани і підприємства долучаються до боротьби з коронавірусом 20:48 В козятинську ЦРЛ потрібні засоби для боротьби з коронавірусною інфекцією: реквізити 19:01 В Козятині організовуються волонтерські групи для адресної доставки харчів 17:16 Для чого біля лікарні встановили палатку? Від читача 14:30 Під час карантину рітейл переходить на онлайн-торгівлю 16:13 Допомога: область отримала чергову партію захисних комплектів для лікарів 14:17 Що обов’язково має бути в автомобільній аптечці 12:22 З першого квітня в Україні стартує сезон тиші. Як він буде проходити на Козятинщині? 10:51 Обрізані дерева і нічні походеньки підлітків. Фото дня play_circle_filled photo_camera 10:09 Від коронавіруса в Україні померли 11 осіб. Статистика захорювань по областях 09:56 Кілька діб шукають Аллу Шейкіну. Допоможіть знайти 09:01 Важливе за вихідні: ТОП новин для козятинчан 08:10 Теплого Олекси: про погоду та прикмети сьогодні, 30 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up