На Залізничному поставили незвичайну автобусну зупинку

На Залізничному поставили незвичайну автобусну зупинку
  • Раніше цей мікрорайон міста ми називали Козятин 2. За останні роки тут розширив свою присутність персонаж мультфільму «Умка». Спочатку його іменем був названий магазин, потім безалкогольне кафе, тепер він став символом автобусної зупинки

На відкриття автобусної зупинки «Умка» ми потрапили випадково. Їдучи на футбольний матч у Глухівці, який мав початися об 14 годині 18 жовтня, ми побачили автобусну зупинку «Умка», якої раніше там не було.  За браком часу думали сфотографувати її на зворотному шляху. Коли поверталися з Глуховець біля «Умки» вже було багатолюдно. Відкриття автобусної зупинки планувалося о 17 годині.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up