На земельних ділянках провулку Лісовий можна сіяти рис — вологи вистачає

На земельних ділянках провулку Лісовий можна сіяти рис — вологи вистачає
Будинок Світлани. Вода з провулку Лісового тече на її подвір'я

Ремонт дороги чи тротуару в нашому місті — це наче свято для мешканців вулиці, на якій його роблять. На провулку  Лісовому також ремонтували дорогу, тільки свята на їхній вулиці не було.

Біля магазину, який через непомірну оренду закрили, дорожники поклали свіженький асфальт. Тільки поклали вони його високо, перекривши відведення води з вулиці в каналізацію. Після кожного дощу від такого ремонту дороги найбільше потерпають жителі приватних осель провулку Лісовий 26 та 26-А   В цих хатинах мешкають залізничник Ігор і його рідна сестра Світлана. Ігор навіть зняв відео, як потік води під час грози тече прямісінько в його город.

До нього ми завітали в четвер 25 червня.

— Поки працівники автодору при ремонті дороги не поклали на дорогу горба то було більш-менш добре вода мені в подвір’я текла тільки в зливу. В невеликий дощ вода в основному текла в каналізацію. Такого раніше не було, – продовжує свою росповідь козятинчанин і показує на невелике підвищення на дорозі, яке дійсно перекриває стік води в каналізацію. – Ми просили дорожників, щоб вони хоча бордюри назад поставили, все якась буде перепона воді. «Добре, – казали вони. – завтра поставимо.» Тільки те завтра для них якщо й наступило, то вже на якійсь іншій вулиці. На провулок Лісовий вони вже більше не приїхали.

– Я також, як всі нормальні люди, люблю коли дороги в нашому місті ремонтуються, – продовжує свою розповідь чоловік. – Тільки навіщо мені такі ремонти, після яких під час дощу весь мій та сестрин город заливає водою? Вода з вулиці І Франка від перехрестя з вулицею Менделєєва та вулиці Матросова тепер не тече в каналізацію. Води на моєму городі було стільки, що затопило й подвір’я. А через дверні щілини вода стала текти в льох. От що мені робити? З цим відео що я зняв під час грози як вода тече в моє подвір’я йти на прийом до міського голови.

— Всюди треба йти, де з якоїсь причини порушується добробут громадян, – сказали ми нашому співрозмовнику.

Вода з вулиці І Франка від перехрестя з вулицею Менделєєва майже вся в городі Ігоря 
Це горб, про який розповідав Ігор

 

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up