Налітай, халява! Що козятинчани готові віддати безкоштовно?

Налітай, халява! Що козятинчани готові віддати безкоштовно?

На одному із найпопулярніших українських сайтів з публікації безкоштовних оголошень переглянули, що козятинчани віддають безкоштовно. Подивіться, може вам щось згодиться.

Якщо у розділах з продажу за фільтром «Козятин» можна знайти тисячі оголошень, то у рубриці «Віддам безкоштовно» – лише 16 пропозицій. З них шість –  забрати тваринок, милих цуциків і котиків.


Ще козятинчанки готові віддати накладки на груди, «які захищають від укусів і гарно підійдуть тим, у кого маленькі сосочки» – йдеться у опису товару. Жінка, яка наводила лад у шафі, знайшла дитячі спортивні кофти і готова їх віддати. Є в оголошеннях і дуже симпатичний старий (чи навіть вже старовинний?) буфет. Для тих, хто хоче вивчити державну мову – готові віддати «Український правопис 5-11 клас».  Хочуть козятинчани й позбутися сміття. Зокрема пропонують забрати будівельне сміття та глину. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up