«Народний аматорський»: самгородоцьким «Мальвам» присвоїли звання

«Народний аматорський»: самгородоцьким «Мальвам» присвоїли звання

Відповідно до рішення розширеної колегії управління культури і мистецтв облдержадміністрації від 24 грудня 2020 р. колективу присвоїли звання "Народний аматорський". За вагомий внесок у розвиток культури українського народу та високий рівень виконавчої майстерності
 

Як йдеться на сторінці Самгородоцької сільради, аматорський фольклорний ансамбль "Мальви" був створений при Самгородоцькому сільському будинку культури в 1983 році. Організатором і художнім керівником його була Гарнага Валентина Йосипівна, яка займала посаду директора будинку культури. З 2019р. вокальний гурт працює, як аматорський фольклорний. Учасники ансамблю - не змінні, стійкі, відповідальні, закохані в народну пісню і свого незмінного керівника.

Фольклорний ансамбль "Мальви " бере участь у виставах театрального колективу будинку культури, в обрядових дійствах "Обжинки", в Різдвяно-новорічних заходах, вертепах в селі та в районі. Має багато планів по розширенню репертуару своїх пісень. Користується великою пошаною і повагою.

Козятинчанка Тетяна Якимова робить ексклюзивні трикотажні ляльки
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up