Нас навчать писати проекти і пропонують гранти по 15 тисяч

Нас навчать писати проекти і пропонують гранти по 15 тисяч

Бути відповідальним, брати ініціативу у свої руки, змінювати те, що відбувається навколо – навчить тренінг від Британської ради “Active Citizens”

З 21 по 23 вересня у Вінниці триватиме захід для активної молоді “Active Citizens” у рамках програми від Британської ради. Три дні локальних тренінгів, на яких організатори навчать розробляти проекти з можливістю вибороти грант у 15 тисяч гривень та реалізацією власної ініціативи.

“Який це може бути проект? Залежить від бажання учасників. Організація тренінгів, відвідини дитячого будинку, ініціація прибирання – не важливо, головне – соціальний підтекст”- пояснює одна з організаторок Катерина Подолянчук.

Захід буде проводитись шістьма фасилітаторами, які вже брали участь у програмах Британської ради. Формати ініціативи різні: знайомство один з одним, пошук однодумців, лекції про командну роботу, громадські ініціативи та шанс дізнатись про грантову можливість. 

Після завершення тренінгу всі учасники отримають сертифікат про проходження триденного навчання від Британської ради, який дозволить подати заявку на отримання гранту.

Це крута можливість для того щоб щось почати! Якщо у вас є бажання щось робити, але ви не знаєте як це організувати- це прекрасна можливість для початку майбутнім громадським активістам та молоді.”- додає Катерина.

Участь у заході безкоштовна. Кількість учасників обмежена, тому залишити заявку на участь можна ТУТ.

Заявки приймаються до 17:00 19 вересня. Всім учасникам будуть надіслані деталі щодо програми тренінгу- вказано на сторінці події у мережі Facebook.

Захід буде проведений на базі Вінницького національного технічного університету за підтримки ГО Центр громадської активності “Результат”.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up