Наш Олександр Онофрійчук в "Голосі країни"

Наш Олександр Онофрійчук в "Голосі країни"
Олександр Онофрійчук став одним із перших учасників на шоу "Голос країни". Його вибрала Діана Арбеніна. Ми Сашка знаємо як "золотий голос Козятина" та переможеця багатьох регіональних, всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів. Тепер його голос почула вся країна

Зійшов він на мистецький Олімп Козятина завдяки перемозі в конкурсі "Музична перлина". За плечима Олександра - музична школа міста Козятин, музика в його житті - найголовніше.

- Вокалом я займався і в музичній школі, і з викладачами в університеті, ну сам, природно, теж, - розповідаєОлександр.
Першими вчителями музики для нього стали викладач козятинської музичної школи Володимир Ягущин та керівник художньої самодіяльності Надія Титова. Ці люди ще тоді говорили, що у хлопця гарне майбутнє.
— Якщо у Сашка знаходилась можливість взяти участь в музичному конкурсі, йому завжди гарантоване перше місце або гран-прі, — розповідає начальник відділу культури Світлана Рибінська, — завдяки унікальному тембру голосу, він став помітним ще з дитинства. Завжди був і є улюбленцем наших глядачів. Має палких прихильників, які обов'язково відвідують кожен захід, де співає Олександр Онофрійчук.
Ні один концерт в Вінницькому аграрному університеті, в якому навчався Сашко, не обходився без його участі та й у програмах вінницького телебачення він був частим гостем. Закінчивши факультет "Екологія" хлопець ні дня не працював за фахом — його життям стала музика. Олександр Онофрійчук почав свою кар'єру артиста як виконавець народних українських пісень. Має нагороду конкурсу «Молода людина року в галузі культури 2008» та звання «Золотий голос Поділля». А ще в 2001-му в рідному місті він був обраний "Дитиною року". У рок перейшов в 2009 році і вже три роки співає у гурті Strong Time, мав досвід у вінницькій групі «Графітті». Олександр Онофрійчук досі вражав своїм вокалом вузьке коло завсідників "Роял пабу", та інших концертних майданчиків. Тепер його голос почула вся Україна.
Олександр подав заявку на конкурс в інтернеті, свою анкету, відео та аудіо запис виступу - і результатом сталозапрошення на "Голос країни". Якщо вокал артиста вражає когось з тренерів, той повертається до виконавця обличчям.

У випадку з Сашком таке сталося з Діаною Арбеніною, вона ризикнула і повернулася до співака.
— Ніштяк, — тільки й промовила зоряний тренер. Реакція інших була трохи запізнілою, це пояснюється тим, що вонипросто довго не могли визначити, хто за їхніми спинами — хлопець чи дівчина. Адже незадовго до виступу нашого земляка вони втратили гарного конкурсанта — дівчину, що співала чоловічим голосом і тільки через те, що думали, що це співає юнак.
Виконання пісні «Logical» групи Supertramp Олександром Онофрійчуком викликали захват у всіх тренерів. А Валерія навіть запитала чи не можна переголосувати. Але пізно, його уже вибрала Арбеніна. До речі і Олександр мріяв потрапити саме в її команду, адже Діана як і він є фанаткою лідера легендарної групи Queen Фредді Мерк'юрі.
— Перед виходом на сцену я дуже нервував, не знав чи до мене обернуться, але коли обернулась Арбеніна, я зрозумів що я вже учасник шоу, тим паче мене дуже порадували коментарі тренерів, щодо мого виступу. Додому їхав з гарним настроєм, всім землякам передаю привіт, сподіваюсь на вашу підтримку, — сказав Сашко для читачів "RIA-Koзятин".
Щоб взяти участь в прямих ефірах, Олександру доведеться постаратися самому, а от потім почнеться глядацьке голосування. Давайте допоможемо Олександру прославити наше місто іпідтримаємо талановитого козятинського хлопця.

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Четверть мільйона знову на премію голові міста?! Четверть мільйона знову на премію голові міста?!
Чиї кістки? Чиї кістки? Хто навіяв Оркушу ревізорити? Хто навіяв Оркушу ревізорити? Меру на замітку Меру на замітку Фото дня — козятинські реалії Фото дня — козятинські реалії
Коментарі (6)
 • Anonymous

  Талантище!!!!!!!

  Anonymous reply Anonymous

  Это так важно? Не хотите-не голосуйте, только не зудите.....А я вот с Казатина и обязательно голосовать буду! Моя совесть будет чиста, а вы дуйтесь и мелочитесь....
 • Anonymous

  Молодец, земляк! будем за тебя голосовать!
 • Anonymous

  А разве город проживания играет роль в проекте? Победитель первого сезона тоже был с неизвестного городка
 • Anonymous

  Виктор: немногие на территории украины слышали о казатине, а винницкая область хоть понятна для всех
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up