Наша Інна Наумова — одна з героїнь фотовиставки, що відкрилася у Дніпрі

Наша Інна Наумова — одна з героїнь фотовиставки, що відкрилася у Дніпрі
Фото Олександра Колесника
  • У Дніпрі відкрили фотовиставку «Сильні духом. Мами». На ній представили художні портрети дванадцяти матерів воїнів та історії їхніх загиблих у війні на Донбасі синів. Серед них і козятинчанка Інна Наумова
  • Про це повідомляє «Армія інформ»

Зі слів організаторів, ідея фотопроєкту, в якому беруть участь жінки з усіх куточків України, полягає в тому, щоб показати суспільству жінок, які пережили найстрашніше — втрату своїх дітей, але витримали й знайшли в собі сили жити далі.

 Одна із героїнь — Інна Наумова з міста Козятин Вінницької області. Жінка була однією з перших мам, що взяли участь у проєкті, а згодом вона кардинально змінила своє життя. Раніше була вчителькою, після втрати єдиного сина Вадима стала волонтером. Нині вона активна громадська діячка, державний службовець у міській раді, займається опікою родин загиблих військовослужбовців, учасників АТО й дуже багато в цьому напрямку робить.

Під час відкриття виставки військовий капелан, протоієрей Дмитро Поворотній висловив глибоку повагу матерям загиблих воїнів та виступив з промовою.

У Дніпро виставка «Сильні духом. Мами»  приїхала завдяки взаємодії громадської організації «ТАПС-Україна» та Департаменту військового капеланства УГКЦ у рамках проєкту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців. Експозиція працюватиме протягом місяця у музеї АТО. Вхід для всіх відвідувачів — вільний.

Варто зазначити, що вишукані образи учасницям створили дизайнери Ірина Підліпська, Ольга Бунеску та Лідія Лущик, візажисти Олена Тулапіна та Оксана Мороз. Автор світлин проєкту — Мирослава Марциненко.

Нагадаємо:

В Козятині відкриється фотовиставка, присвячена матерям загиблих воїнів
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Лариса Леонтюк

    Низький уклін Мамі Героя
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up