Наша земля заслуговує миру!

Наша земля заслуговує миру!

Маленькі патріоти за мир

 

Від чого залежить щастя кожної людини на Землі? Можливо, для когось важливою є  погода. Для інших щастя в їжі та одязі. Комусь приносить щастя висока заробітна плата. Але найбільше в світі щастя — це мир на землі, коли  люди живуть спокійно,  а земля не здригається від страшних вибухів, діти вільно спілкуються, здобувають знання, щоб зробити нашу країну ще прекраснішою.

21 вересня — Міжнародний день миру,  це день, коли кожен має замислитися над ціною миру, його важливістю для жителів всієї планети. І ось вже вкотре в ЗШ №5  відзначається День миру, а підготували його учні 3-А класу з класним керівником Іриною Слободяник.

Тиждень був різноманітним. 18-19 вересня  у школі відбувся конкурс малюнків «Ми за мир». Проявляли свою фантазію і творчість діти 3-А та 5-6 класів. 20 вересня у шкільній бібліотеці відбулася виставка книг «Під мирним небом». 21 вересня – лінійка, де діти читали патріотичні вірші, співали пісні про Україну, випустили в небо жовто-блакитні повітряні кульки та вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих за мир і спокій в Україні.

Головний символ свята – паперовий голуб. Учні 1-х класів почепили на карті України символічних голубів, які принесуть мир та спокій нашій Батьківщині, припинять кровопролиття та страждання українців. Діти говорили, щоб ці голубки повернули додому батьків, синів, братів та чоловіків, щоб запанував спокій та мир.

Учні 3-А класу закликають всіх людей на Землі: «Живіть у мирі та злагоді!», «Ми – за голубе небо! Ми – за тепле сонце! Ми – за щасливе дитинство! Ми – за МИР!»

Такі дні надають унікальну можливість передати розуміння значення миру дітям, щоб навчити їх людяності, доброти та поваги.   

Батьки маленьких патрioтiв 3-А классу шк.№5

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up