Наші каратисти отримали призові місця на чемпіонаті у Львові

Наші каратисти отримали призові місця на чемпіонаті у Львові

Кількість учасників була рекордною за останні 10 років — майже 800!

Як повідомив газеті “RIA-Козятин” тренер Дмитро Живчик, у Львові на минулих вихідних відбувся Чемпіонат України з кіокушинкай карате (WKO) серед юнаків 9-14 років та 15-16 років.

Організатором виступив львівський спортивний клуб карате “Канку”. Завдяки чіткому керівництву сенсея Сергія Мутіна та команди тренерів, змагання пройшли швидко і цікаво.Рекордом чемпіонату стала кількість учасників — 768 чоловік.

Козятинські спортсмени зайняли три призових місця. Марія Ковальчук отримала “бронзу” серед молодших дівчат 9-10 років у ваговій категорії 35-40 кг. Для неї це були перші змагання такого рівня.

Кіра Костюк зайняла друге місце серед молодших дівчат 11-12 років у найважчій категорії 55+. Суперниці у Кіри були більші за вагою, зростом та мали більший досвід. Але дівчинка сміливо боролося й перемогла.

Олена Данчук стала першою серед молодших дівчат11-12 років у ваговій категорії 35-40 кг. Чотири поєдинки вона виграла достроково, використовуючи різну техніку.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятин сьогодні — весняне болото скрізь Козятин сьогодні — весняне болото скрізь
Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Стрітення у Козятині Стрітення у Козятині Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Ветерани  Валентин Драмарецьки   та його Ветерани Валентин Драмарецьки та його
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up