Наші співачки з гурту «Калина» стали творцями рекорду України

Наші співачки з гурту «Калина» стали творцями рекорду України

В суботу, 26 червня в місті Тульчин Вінницької області встановили новий рекорд України. 3 тисячі 512 учасників з 68 вокально-хореографічних колективів утворили зведений хор та виконали всесвітньо відомий музичний твір Миколи Леонтовича «Щедрик».

Серед учасників цього історичного дійства був Народний гурт «Калина» Комунального закладу «Центр дозвілля» Махнівської сільської громади.

Після встановлення рекорду наші дівчата з гурту «Калина» взяли участь у святковому концерті, який проходив біля палацу родини Потоцьких. Цей палац ще називають, одним із семи чудес архітектури Вінниччини.

.Святкове дійство в Тульчині було одним із заходів культурно-мистецької програми «Ти у мене єдина», приуроченої до відзначення 30-річчя незалежності України.

Поїздка була організована за підтримки КЗ «Центр дозвілля» Махнівської громади, поетеси та композитора Антоніни Петрушкевич та художнього керівника Ірини Бонюк.

Коровайниця Яніна Гунчак з Білопілля: «Як має пара жити – таким буде коровай»
На фестивалі у Білопіллі об'єднали українську та єврейську культури
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Альоша Капніст

    У Тульчине провели захид а у махновской громаде? Напились и возят на лошадях паетесу в мешке!? А што в безименни вовчинцях провели?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up