Наші земляки з перемогою у волейболі

Наші земляки з перемогою у волейболі
  • У спортшколі міста МДЮСШ пройшли змагання другого туру Вінницької аматорської волейбольної ліги “Колос”.
  • До спортсменів Козятинського району приїхали гості з Погребищенського та Тульчинського районів.
  • Розпочали турнір наші земляки з волейболістами з Погребища.

Усі три партії цієї зустрічі проходили з перемінним успіхом. У двох сетах була перевага на боці козятинців. Одну партію виграли гості. Тож в підсумку перемога волейболістів нашого району з рахунком 2:1.

За схожим сценарієм проходила зустріч нашої команди з тульчинцями. Наші спортсмени майстеровитішими були на прийомі м’яча, вони агресивніше атакували майданчик суперника з 2-ої та 4-ої зони. Силову подачу вправніше виконували гості. Тільки у волейболі перемагає той, хто змушує свого суперника більше помилятися. Тож і в цьому поєдинку перемога козятинців з рахунком 2:1.   

На другу свою гру і третю суботнього туру вийшли волейболісти Тульчина і Погребища. У цій зустрічі переконливу перемогу з рахунком 3:0 здобули тульчинці.

Останній тур групового турніру відбудеться на берегах річок Смотрухи та Росі  23 лютого у м. Погребище.

Галина Касянівська

 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Учні училища змагалися в Таллінні Учні училища змагалися в Таллінні
Приєднуйся до студентів ІТ-академії Приєднуйся до студентів ІТ-академії «Тримаємо віск гарячим!» «Тримаємо віск гарячим!» Сьогодні, 20 квітня, в Козятині без опадів Сьогодні, 20 квітня, в Козятині без опадів Нелегали у районі: на Козятинщині затримали  незаконних мігрантів Нелегали у районі: на Козятинщині затримали незаконних мігрантів
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up