Наші земляки з перемогою у волейболі

Наші земляки з перемогою у волейболі
  • У спортшколі міста МДЮСШ пройшли змагання другого туру Вінницької аматорської волейбольної ліги “Колос”.
  • До спортсменів Козятинського району приїхали гості з Погребищенського та Тульчинського районів.
  • Розпочали турнір наші земляки з волейболістами з Погребища.

Усі три партії цієї зустрічі проходили з перемінним успіхом. У двох сетах була перевага на боці козятинців. Одну партію виграли гості. Тож в підсумку перемога волейболістів нашого району з рахунком 2:1.

За схожим сценарієм проходила зустріч нашої команди з тульчинцями. Наші спортсмени майстеровитішими були на прийомі м’яча, вони агресивніше атакували майданчик суперника з 2-ої та 4-ої зони. Силову подачу вправніше виконували гості. Тільки у волейболі перемагає той, хто змушує свого суперника більше помилятися. Тож і в цьому поєдинку перемога козятинців з рахунком 2:1.   

На другу свою гру і третю суботнього туру вийшли волейболісти Тульчина і Погребища. У цій зустрічі переконливу перемогу з рахунком 3:0 здобули тульчинці.

Останній тур групового турніру відбудеться на берегах річок Смотрухи та Росі  23 лютого у м. Погребище.

Галина Касянівська

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Нещастя на воді: в Самгородку втопився чоловік Нещастя на воді: в Самгородку втопився чоловік
Як у Козятині Трійцю святкували Як у Козятині Трійцю святкували Сьогодні, 17 червня, синоптики прогнозують грози та шквали Сьогодні, 17 червня, синоптики прогнозують грози та шквали Що ми не знаємо про козятинський  будинок науки й техніки Що ми не знаємо про козятинський будинок науки й техніки Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up