Наші земляки з перемогою у волейболі

• У спортшколі міста МДЮСШ пройшли змагання другого туру Вінницької аматорської волейбольної ліги “Колос”.
  • До спортсменів Козятинського району приїхали гості з Погребищенського та Тульчинського районів.
  • Розпочали турнір наші земляки з волейболістами з Погребища.

Усі три партії цієї зустрічі проходили з перемінним успіхом. У двох сетах була перевага на боці козятинців. Одну партію виграли гості. Тож в підсумку перемога волейболістів нашого району з рахунком 2:1.

За схожим сценарієм проходила зустріч нашої команди з тульчинцями. Наші спортсмени майстеровитішими були на прийомі м’яча, вони агресивніше атакували майданчик суперника з 2-ої та 4-ої зони. Силову подачу вправніше виконували гості. Тільки у волейболі перемагає той, хто змушує свого суперника більше помилятися. Тож і в цьому поєдинку перемога козятинців з рахунком 2:1.

На другу свою гру і третю суботнього туру вийшли волейболісти Тульчина і Погребища. У цій зустрічі переконливу перемогу з рахунком 3:0 здобули тульчинці.

Останній тур групового турніру відбудеться на берегах річок Смотрухи та Росі  23 лютого у м. Погребище.