Нашу область віднесли до «жовтої зони»: що дозволили, а що заборонили?

Нашу область віднесли до «жовтої зони»: що дозволили, а що заборонили?
 1. Вінницьку область перевели до «жовтої» зони епідеміологічної небезпеки.
 2. Розповідаємо про обмеження 

В Україні офіційно розширили «жовту» зону епідеміологічної небезпеки. До списку регіонів «жовтої» зони додалася Вінницька область, яка раніше була в «помаранчевій». Про це повідомляють в Міністерстві охорони здоров'я України. Відтак, до «жовтої» зони входять вже сім регіонів — Вінницька, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Херсонська та Чернівецька області. У зв'язку з цим у Вінницькій області скасують низку обмежень.
«Червоними» ж поки залишаються Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області. Решта регіонів – «помаранчеві»

Обмеження  жовтої зони карантину дозволяється (з врахуванням обмежень зеленої зони):

 • Перебування у громадських будівлях, громадському транспорті з одягненими засобами індивідуального захисту (маски, респіратори)
 • Робота закладів громадського харчування з 7.00 до 24.00
 • Діяльність закладів громадського харчування з умовою доставки і замовлення навинос
 • Робота закладів культури з наповненістю менше, ніж 50% місць у кожній окремій залі
 • Проведення заходів, які необхідні для забезпечення органів влади, іспитів для нотаріату, тестування для держреєстраторів
 • Проведення офіційних спортивних заходів за умови наповненості не більше ніж 50% місць
 • Діяльність суб’єктів господарювання: з нанесенням маркування для дотримання дистанції між відвідувачами більше ніж 1,5 метра; із забезпеченням працівників ЗІЗ та здійсненням належного контролю за їх використанням.
 • Невідкладні і термінові заходи з госпіталізації, якщо в разі їх відтермінування існує значний ризик для життя або здоров’я людей
 • Діяльність готелів, санаторно-курортних закладів, закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для людей з інвалідністю, стаціонарних відділень первинного та складного протезування
 • спортзалів, фітнес-центрів із наповненістю менш ніж 1 особа на 10 квадратів, басейнів – менш ніж 4 особи а одній доріжці для індивідуальних занять або менш ніж 6 осіб для груп.
   

 Від коронавірусної недуги померли 68 козятинчан. Дані по області
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up