Навчання лікарів

Навчання лікарів

Навчання для медика не завершується по закінченню вузу, для того аби бути «на коні» та не залишатись у ХХ сторіччі він має постійно навчатись й вдосконалюватись

«До чого це усе?», - подумаєте Ви? А ось до чого: 18.09.18 у м. Вінниця відбувся хірургічний форум із міжнародною участю, організований Відкритим Медичним Інститутом та Вінницьким національний медичним університетом імені М.І. Пирогова під час якого обговорювались наріжні проблеми сучасної хірургії. Досвідом роботи, особливостями проведення операцій та ведення хворих ділився професор хірургії, завідувач хірургічним відділенням Данубського госпіталю у місті Вена (Австрія) Стефан Кріванек.

Делегатами від КП «Козятинська ЦРЛ» стали: головний лікар Кравчук О.М., завідувач хірургічним відділенням Шавлюк В.М. та хірург Шавлюк Р.В..

Протягом проходження заходу делегати прослухали лекції щодо дотримання основних правил «безпечної хірургії», ознайомились із методиками виконання операцій з приводу різних форм запалення жовчного міхура, операцій з приводу гриж та дізнались статистичні показники якості надання хірургічної допомоги у Австрії.

*мусимо зазначити, що ми користуємось такими ж методиками й показники лікування маємо відповідні.*

Ось так ми розвиваємось.

Бажаємо Вам здоров`я, ваше КП «Козятинська ЦРЛ».

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря» Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря»
Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Сьогодні в місті очікується гроза Сьогодні в місті очікується гроза Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up