Навічно в серці та пам’яті…

Навічно в серці та пам’яті…

Дату 5 травня особовий склад полку оперативного призначення Національної гвардії України запам’ятав назавжди. Саме цього весняного дня 2014 року підрозділ втратив свого бойового товариша прапорщика Віктора Долінського, який народився в селі Нижчий Ольчедаїв, Могилів-Подільського району.  

 

Три роки тому військово-оперативний резерв військової частини, до якого входив Віктор, разом зі спецпідрозділом СБУ «Альфа» рухались з міста Ізюм Харківської області до міста Слов’янськ, Донецької області. Між залізничним переїздом та перехрестям автодороги в місті Слов’янськ військовослужбовці потрапили в добре сплановану й організовану засідку супротивника – справжнє вогняне кільце.

Групи почали відходити за броньовану техніку. Під час відходу в групу, в якій знаходився прапорщик Віктор Долінський, влучила граната. Віктор, два «альфівця» та один військовослужбовець Збройних сил отримали поранення, несумісні з життям.     

Посмертно його нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Товариші згадують, що був він людиною рідкісної доброти й порядності.

За час проведення антитерористичної операції на сході країни Калинівський полк оперативного призначення Національної гвардії України втратив п’ять військовослужбовців: прапорщик Віктор Долінський, прапорщик Валентин Білошкурський, прапорщик Віктор Ліпський, старшина Максим Мушта, лейтенант Роман Лабань.

У річницю загибелі прапорщика Віктора Долінського особовий склад Калинівського полку оперативного призначення вшанувує пам'ять загиблого та полеглих побратимів, відвідають місце загибелі та поховання.

У церкві міста Калинівки отець Орест (капелан частини) відправить молебінь за душі загиблих побратимів, за їхніх батьків, дружин та дітей, мир в Україні.

Віктор Цибульський, майор

 

 


 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up