Найпоширеніші помилки під час лікування кашлю

Найпоширеніші помилки під час лікування кашлю

Кашель може надокучати вам не один день. І найгірше в цьому процесі те, що він може лише ускладнюватися, якщо підходити до лікування з неправильної сторони. Лікарі розповіли про найпоширеніші помилки, яких ви допускаєтесь під час лікування.

Як зазначають лікарі, у кашлю є кілька ступенів (етапів), про які слід пам’ятати

1. Сухий (непродуктивний). З нього хвороба зазвичай починається. Його навіть так і називають «первісний кашель». Вірус поселяється в організмі, і ви кашляєте від трахеїту. В цей час мокротиння немає, слизу мало, ви кашляєте через подразнення у трахеї і горлі, але кашляти нічим.

Що робити: Пом’якшувати горло, зменшувати подразнення в трахеї, приймати обволікаючі слизову препарати. Завдання – збільшити кількість слизу, яка і допоможе пом’якшувати горло. Потрібні відхаркувальні препарати. Ліки на основі фенспіриду або мікстури на основі трав, наприклад, мати-й-мачухи, подорожника (у перші дні кашлю вони ще можуть допомогти).

2. Вологий (продуктивний). З’явилася мокрота, потрібно вивести її з легень.

Що робити: Лікар пропише муколітичні препарати. Вони розріджують мокротиння і допомагають йому виходити, звільняючи легені.

3. Глибокий сильний. Бронхіт і пневмонія можуть протікати і без температури. І щоб не довести до запалення легенів, обов’язково сходіть до лікаря, щоб він вас послухав і призначив серйозніші препарати від кашлю і за необхідності антибіотики, адже без них при бронхіті і пневмонії, на жаль, не обійтися.

Помилки при лікуванні

1. Пити муколітичні (відхаркувальні засоби), коли мокротиння немає. Такі препарати сухі бронхи просто «розірвуть».

2. Вживати препарати, що зупиняють кашель, коли кашель вологий. Якщо є мокрота, її потрібно обов’язково виводити, а це можна зробити тільки за допомогою кашлю.

3. Робити прогрівання, розтирання в гострий період. Будь-яка фізіотерапія можлива тільки коли хвороба відступила.

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up