Не мають обмежень в радості, коханні і спорті

Не мають обмежень в радості, коханні і спорті
Казкові герої запрошують спортсменів до солодкого столу

У понеділок, 13 січня, в приміщенні міського будинку культури зібралися діти з організації інваспорту «Повір у себе». Козятинчан приїхали привітати з різдвяно-новорічними святами одна з релігійних організацій Бердичівської пастви. Для друзів з Козятина гості з Бердичева привезли подарунки.

Розпочалося святкове дійство з виступу волонтера інваспортівців Інни Локальчук. Вона розповіла присутнім, як іноді через недостатнє фінансування важко проводити в організації святкові заходи. Тому доводиться їй з тренером шукати дітям друзів. Щоб спортсмени мали змогу повірити в себе.

Після виступу волонтера та тренера мікрофон передали гостям. Першим номером програми була казка «Справжній день народження» у виконанні артистів пастви. У ролі казкових героїв виступили лисичка, зайчик, вовк, мисливець, ведмідь, Діва Марія, маленький Ісус та інші.

Начебто нічого особливого, а дітям вистава зі звірятами дуже сподобалась, хоча вона для дітей більш молодшого віку. 

Коли казка скінчилась, сценічні герої пішли до винуватців святкового заходу. Взявши спортсменів за руки, вони почали танцювати. 

Серед танцюючих в поле зору потрапили двоє дорослих інваспортівців, які майже весь час трималися за руки. Це були Юрій та Анна, які не тільки повірили в себе, а й стали думати про створення сім’ї. Їхніх планів ми не будемо передчасно розкривати. Можемо тільки сказати, що вони обоє вже не діти і серйозні наміри в обох.

А молодші спортсмени всілись за стіл, накритий солодощами, та, отримавши подарунки, подякували меценатам  і розійшлись.     

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up