«Не поставимо цей стимулятор, загине дитина». Козятинчанці потрібна допомога

«Не поставимо цей стимулятор, загине дитина». Козятинчанці потрібна допомога
Людмила Тидень просить козятинчан допомогти зібрати кошти. Її дочці терміново треба поставити каріостимулятор
  • До редакції газети «RIA-Козятин» звернулася Людмила Тидень із проханням допомогти зібрати кошти на лікування дочки, Ірини Меркулової.
  • Молода жінка має серйозні проблеми із серцем і потребує термінової операції.

Козятинчанці Ірині Меркуловій 42 роки. Жінка має серйозні проблеми зі здоров’ям і хворе серце. Як розповіла нам її мама, Людмила Тидень, хворіє вона з дитинства на дистрофію м’язів.

— Вона ще могла ходити трошки, — розповідає Людмила Тидень. — А останніх два роки вона опухає, задихається. У дитинстві були ці проблеми, але незначні. Ще ніхто цього не знав. А це кілька років тому послали на Вінницю, тоді ж уточнили діагноз. То ніхто не визначав. До школи ходила, комісію проходила. Могла йти і раз і впасти, під коліном її як то вдарило струмом. Так вона падає і все. На маршрутку їй було тяжко вилазити. Але ж не всі розуміють, що це хвороба така. Дивляться, що молода.

У Ірини Меркулової постраждало багато органів. Дійшло навіть до серця.

— Хвороба зараз прогресує, воно не лікується, — продовжує Людмила. — Нам сказали зараз підтримувати хоча б серце, бо серце розпливчасте. І зараз треба ставити кардіостимулятор для підтримки серця, щоб качало кров. Бо падає тиск, опухає вона вся.

Ірина Меркулова лікується і в Козятині, і у Вінниці. За словами матері, буквально місяць тому лежала у Центральній районній лікарні. Проходила лікування і в Обласній лікарні імені Миколи Пирогова. Наразі лікується вдома.

— Вже немає сили, за що в ту лікарню класти, бо немає грошей, — каже Людмила Тидень. — У Вінниці її рятували. Вона впала. Тиску взагалі не було. Тай пішли такі гроші на той порятунок, що вам казати! Онука вчиться в інституті в Вінниці, немає допомоги нізвідки. Думала, може в газету написати, може хтось щось допоможе.

Ірині Меркуловій терміново потрібно робити операцію. Оперувати мають у Вінниці в Обласній лікарні. Мають поставити кардіостимулятор, проте у рідних жінки немає на це коштів.

— Ми не знаємо точно, скільки (грошей — авт.), — продовжує Людмила. — Кардіостимулятор коштує десять тисяч гривень. А потім кажуть, як ми за цей тиждень не купимо його, то буде 50 тисяч. Бо зараз ми під державну програму підпадаємо. А ще після операції, та й за операцію треба гроші. Хоча би мінімально 30 тисяч треба.

Мама Ірини Меркулової просить небайдужих козятинчан допомогти врятувати життя її дочці.

— Не поставимо цей стимулятор, загине дитина ні за що, — додає Людмила Тидень. — Хоч трошки продовжити життя цій дитині.

Номер картки Приватбанку 5168757320724265, номер телефону Ірини Меркулової (063) 380–42–92

Новини за темою Читайте також
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up