«Не стало Альми»: біля міської ради водій автобуса переїхав собаку

«Не стало Альми»: біля міської ради водій автобуса переїхав собаку
Фото з ФБ Сергія Міклухи
 • Вчора, 23 липня Громадська організація «Захист тварин «Сіромашка» опублікувала в соцмережах пост з відео, де видно, як водії автобуса перїхав пса

«Не стало Альми» — такими словами громадська організація звернулася до козятинчан з тривожною новиною.

— Ось так нестало сьогодні Альми, на відео немає 9 секунд, щоб можно було побачити, як вона попала під колеса автобуса. Але навіть, якщо вона сама кинулась під машину, чому водій не зупинився, невже він не бачив, що біжить собака, переїхав, як непотріб і спокійно поїхало далі, чому люди стали бездушні, це повна деградація суспільства. Шановний водій, в адекватній країні ви були б вже давно за гратами, бо собаки не знають правил дорожнього руху, а якщо ви невинні в цій ситуації, то не зупинились, можливо собачці потрібно було б надати допомогу, хоча б вийти подивитись, ні краще поїхати, то ж лише собака. В нашій країні бездушність править людьми. Позор, — пише Громадська організація "Захист тварин"Сіромашка"

Відео з камер спостереження

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (6)
 • Valentina Mandzuk

  Нажаль, як завжди. А варто було б хоч пальчик нарізати, щоб відчув хоть краплю болі.
 • Ольга Сушко

  Интересно водитель маршрутки ответит за содеянное??? Или как всегда останется всё безнаказанно...
 • Stepan Petrenko

  Навіщо показувати відео, на якому немає моменту цього випадку? Спочатку розберіться, хто вирізав відео з камери вілеоспостереження, бо якщо колись станеться справжній злочин і пропаде відео, то це буде дійсно трагедія. А ще - якщо хтось вважає, що це нормально, коли вулицями міста бігають бездомні тварини, а то і цілі зграї, то такі громадяни не захисники тварин, а особи, у яких з головою не все гаразд.
 • Діана Тучак

  Що за козли є у світі?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up