Не стало двох оборонців з Козятинщини: Володимира Коломійця та Станіслава Костюка

Не стало двох оборонців з Козятинщини: Володимира Коломійця та Станіслава Костюка

Скорбота. Днями Козятинщини попрощалася зі своїми синами, які пройшли війну, але не змогли побороти хвороби

Скорбота. Днями Козятинщини попрощалася зі своїми синами, які пройшли війну, але не змогли побороти хвороби

Минулого тижня у селі Панасівка поховали 44-річного Володимира Коломійця. На війну він пішов під час першої хвилі мобілізації. Через рік боєць демобілізувався через стан здоров’я. Не витримав морального навантаження. Але за допомогою до медиків чоловік звертатися не хотів, щоб не бути тягарем.

► Володимиру Коломійцю було 44 (фото з соцмереж) 

Коли бійцю стало погано, приїхала швидка. Медики виявили у нього занадто низький артеріальний тиск. З таким діагнозом, як правило, довго не живуть. Тому невдовзі чоловік помер.

Чоловік не був одруженим, тому ховали його двоє братів та батьки. Провести бійця в останню путь приїхали побратими Володимира.

Нещодавно зупинилося серце ще одного козятинського героя з Прушанки — 52-річного Станіслава Костюка. Він служив розвідником і воював під Горлівкою. Отримав поранення у голову та обличчя. Вдома чоловік господарював та будував плани на майбутнє. Життя забрала хвороба.

Читайте ще:

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям
Про сміттєві проблеми Козятина Про сміттєві проблеми Козятина У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста Фото дня: під прицілом фотокамер територія школи №9 Фото дня: під прицілом фотокамер територія школи №9 У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу? У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up