Не звичайне святкування у Кордишівці

Не звичайне святкування у Кордишівці
Вперше у Кордишівці виступав гурт «Grange_band».
  • Під Новий рік для жителів кордишівскої громади пролунав концерт групи «Grange_band» з солістом Валентином Столярчуком, фіналістом  вокального телевізійного шоу «Х-фактор»

Напередодні нового  2020 року жителі та гості Кордишівки отримали в якості привітання  - незвичайний музичний концерт. Вперше сільську публіку запалював гурт ««Grange_band».

Організували захід місцеві активісти і не байдужі жителі громади.  — «Село потихеньку вимирає, не має роботи, молодь тікає. Хоча б з маленького потрібно робити так, щоб людям було веселіше. Я з командою вирішив організувати свято, щоб всі наші мешканці селі  могли гарно відпочити, з новими пережитими емоціями. Наше свято складалося із кількох програм – найперше це виступ нашого народного ансамблю «Калина», далі виступ гурту « Grange_band» із солістом Валентином Столярчуком, після цього феєрверк і святкова дискотека, яка востаннє проводилась 10 – 15 років тому. Зараз такий тренд, як кордишівка дискотека відмер. Ми хочемо знову згадати як було  раніше і як молодь гуртувалась, товаришувала», — розповідає один із організаторів заходу Віталій Костюк.

Виступ Валентина Столярчука зібрав повну залу людей. Сам співак в цей день святкував день народження.  Він дуже задоволений, що виступав перед такою щирою публікою, - розповів нам Валентин: — Я досить недавно почав пізнавати козятинський район, і вкотре переконуюсь, що в селах дуже відкрита та щира публіка. В нас був щільний графік, проте мій друг Віталік попросив нас виступити. Я погодився. Отакі виступи мотивують, люди в селах завжди відкриті, щирі. Після концерту фотографувалися, дякували. На обличчі літніх людей я бачив усмішки і це для мене було дуже цінним.

►Виступ Валентина Столярчука зібрав повну залу людей. Більшість були щиро вражені його голосом та виконанням пісень.

Чи доводилося раніше виступати на маленьких сільських сценах? - запитали ми у Валентина.

—  Так, звісно. У  нас був випадок коли ми приїхали в село Могилів Подільському районі. Там був дуже занедбаний будинок культури, прогнила підлога і наш учасник групи провалився у цю підлогу.  В цьому селі була єдина автобусна зупинка. Люди там перекрили дорогу і ми там грали концерт. Бувало приїздили в маленькі сцени, а там не було потужності, щоб підключити апаратуру. У Кордишівці ми були приємно здивовані атмосферою, і прийомом людей. Концерт тривав півтори години і люди дуже позитивно відгукувались,  - відповів Валентин Столярчук.

Усім українцям і нашим читачам Валентин Столярчук від себе побажав у новому році побільше добра та щастя: - Хочу всіх привітати із Новим роком і  побажати добра, щоб ми розуміли один одного, щоб жили один з одним в мирі, без агресії агресії. Хотів би щоб на шляху траплялися хороші люди. Ще хочу побажати, здоров’я в усіх проявах. Щоб кожний день було відчуття щастя та радості.

Дивіться ще:

Як наші земляки Новий рік святкували
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up