Небезпечна знахідка у Самгородку: перекопував сад і натрапив на бойовий пістолет

Небезпечна знахідка у Самгородку: перекопував сад і натрапив на бойовий пістолет
  • Мешканець Самгородка Євгеній Ципльов на своїй сторінці у Фб опублікував відео і фотофакт того, що він випадково знайшов у своєму садку.

Під час підготовки до зими, проводячи процедуру перекопування пристовбурових зон плодових дерев,  чоловік натрапив на поліетиленовий білий мішок, який був закопаний на глибину меншу, ніж один штик. 

Предмет, ззовні схожий на бойовий пістолет,  Євгеній добровільно здав правоохоронцям для проведення слідчих дій та експертизи. 

За словами Євгенія, у 2018-му році він поставив перед собою ціль окультурити та навести порядок. А щоб раціонально використати земельну присадибну ділянку,  огородив її та два роки там тримав кілька овець. Вони значно полегшити роботу зі знищення бур'янів та маленьких дерев, разом з тим  радували смачним молодим шашликом

— Ось таку штуку я сьогодні близько 13:00 викопав у своєму садку. Суть в тому, що перед земляними роботами я фарбував дерево, яке омолоджую і візуально різниці між місцем, де викопав мішок та іншими прилеглими до нього місцем не помітив. До моменту, як я викопав мішок, помітив, що земля стала помітно м'якша. Я знаю, що у старому садку, який здичавів і став схожий на індонезійські джунглі, земля ніколи не перекопувалась, — пише Євгеній Ципльов

Як йдеться в дописі Євгенія, предмет, ззовні схожий на бойовий пістолет, він добровільно здав правоохоронцям для проведення слідчих дій та експертизи.

— Мені рекомендували не висвітлювати ці події, але щодо цього я маю власну аргументовану думку. Знаю точно, що ця ситуація буде мати дуже цікаву розв'язку, або не матиме її взагалі... У мене є кілька власних версій, щодо того, як і для чого він там з'явився: саме у такому місці, вигляді і стані, які я поки не висвітлювати не буду, — пише самгородчанин.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up