Немає безкоштовних ліків людям, яким держава дала пільги

Немає безкоштовних ліків людям,  яким держава дала пільги

Причина — голова та депутати Козятинської райради

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці вулиці Репіна та Поповича. Вони повідомили, що їм перестали відпускати безкоштовно ліки, як хворим на цукровий діабет. Не отримавши повної відповіді в медичній установі, наші співрозмовники побували в райдержадміні

Один з чиновників Козятинської райдерадміністрації Ігор Булавський так прокоментував газеті ситуацію.

— Зараз триває перехідний період. Державне фінансування  припинило вливання коштів в медицину. Почала фінансування медичної галузі новостворена Національна служба охорони здоров’я. Держава в першому півріччі повністю розрахувалась по безкоштовним лікам. Від нової медичної структури вже надійшли кошти до районного бюджету. Щоб хворі люди отримали безкоштовні ліки, потрібно, щоб депутати районної ради з цього питання проголосували на сесії.

— А якщо депутати не проголосують за таке рішення?

— Кошти на безкоштовні ліки в бюджеті є.

От тільки з депутатами виникла проблема. Депутати-аграрії кожен день в полі. Хтось з слуг народу в літній відпустці. А дехто з обраних— засідання сесії ігнорують. А ті, що приходять на депутатське засідання, вплинути на ситуацію не можуть. Щоб почати результативну роботу, не вистачає кворуму в народних обранців. 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up