Немає договору на вивіз сміття? За це є покарання — від 340 до 1700 гривень

Немає договору на вивіз сміття? За це є покарання — від 340 до 1700 гривень
  • Благоустрій у Козятині забезпечує один сміттєвоз та 104 сміттєвих контейнери, якими опікуються два комунальні підприємства.
  • Владці вкотре нагадують, що чисте місто починається з самих козятинчан
  • І додають, що якщо немає договору на вивіз сміття, то можна отримати штраф до 1700 гривень.

Чистота і прагнення до порядку повинно бути в нашій свідомості. Забрати сміття після пікніка у лісі, не викидати відходів у непризначених для цього місцях, хоч раз долучитися до спільного прибирання в рамках акції – цього достатньо аби зробити наше місто кращим.

Проте не всі козятинчани прагнуть зробити чистим своє місто. У законі «Про відходи» чітко прописані обов’язки громадян у сфері поводження з твердими побутовими відходами: за їх вивезення потрібно укладати договір з організацією, яка визначена виконавцем таких послуг — КП «Чисте місто».

Винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність.

«Зокрема, відсутність договору на вивіз сміття є порушенням законодавства у сфері житлово-комунального господарства та нормативів з поводження із побутовими відходами, і передбачає покарання за вказаною статтею у формі штрафу розміром від 340 до 1360 грн. для фізичних осіб та від 850 до 1700 грн. для посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності», — повідомляють чиновники Козятинської міськради.

До речі, за поводження з відходами несуть відповідальність й самі чиновники. Вони здійснюють контроль за раціональним використанням та безпечним поводженням з відходами на своїй території та несуть за це відповідальність.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up