Необхідна допомога трьом бійцям з Вінниччини

Необхідна допомога трьом бійцям з Вінниччини

У Дніпрі, в лікарні ім. Мечникова лікарі намагаються врятувати поранених бійців з Вінниччини.

За інформацією прес-центр штабу ООС, 10 березня збройні формування Російської Федерації 17 разів порушували режим припинення вогню. На даний момент офіційно повідомили про 2загиблих та 9 поранених, хоча деякі волонтери стверджують, що поранених було 11.

Поранені і троє хлопців з Вінниці, які служать в 131-му батальйоні і є членами до громадської організації «Лютич». Начальник даної організації Роман Яковлев повідомив, що бойовики обстріляли батальйону машину з житлового масиву, в результаті – двоє померлих  і 11 поранених.  У реанімації перебуває двоє бійців з Вінниці у дуже важкому стані. Осколки обстрілу пошкодили їм очі. Ще 1 поранений отримав поранення дещо легшого ступеня. Середній вік бійців – всього 20 років.

За словами керівника «Лютич», в одного з хлопців можливо ампутують руки та ноги, в іншого – висока загроза залишитися без ока через потрапляння осколків.

Зазначають, що допомога пораненим буде необхідна на проходження реабілітації. Але зважаючи на те, що в них важкий стан, точно ще не відомо, на що які витрати будуть потрібні кошти.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Людмила Соловьева

    🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up