«Нікому не бажаю потрапити в таку ситуацію». Дочка козятинчан, хворих на COVID-19

«Нікому не бажаю потрапити в таку ситуацію». Дочка козятинчан, хворих на COVID-19
  • Телефоном ми поспілкувалися із дочкою козятинчан, у яких першими у нашому місті діагностували коронавірус.
  • Вона розповіла нам, чому приїхала з Івано-Франківська до Козятина, яка дивина трапилася із тестами, які робили їй, і як родина живе на самоізоляції.
     

До нас звернулася дочка козятинчан, у яких першими виявили COVID-19. Яна (ім’я змінено з етичних причин) захотіла розповісти, як все відбулося. Тому що її родина і вона сама зіштовхнулася зі шквалом негативної реакції з боку суспільства.

— Я нікому не бажаю потрапити в таку ситуацію, — каже жінка. — Мені було набагато легше перехворіти коронавірусом, ніж перенести весь цей інфошок.

Як розповіла нам Яна, перші симптоми у її батька з’явилися першого квітня. Він звернувся до лікарні, його послухали, призначили лікування і відправили додому. Весь цей час чоловік підтримував зв’язок із сімейним лікарем. Йому виписали два види антибіотиків, які він і пив.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up