Нинішня влада веде країну до прірви, тому питання об’єднання — перше

Нинішня влада веде країну до прірви, тому питання об’єднання — перше

Нинішня влада працює неефективно. Тому опозиційні політики, які користуються найбільшою довірою громадян, повинні об’єднатись в одну потужну команду, взяти владу, сформувати уряд і змінювати країну.

 

Про це лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко заявив в програмі “Дроздов” на телеканалі ZIK.

— Коли ми бачимо, що країну ведуть не за правильним курсом, а точніше до безнадьоги, до того, що тут залишиться тільки непрацездатне населення і аферисти, а всі, хто розумніші, повтікають — оце змушує шукати порозуміння, — сказав Гриценко.

І дуже важливо в такій ситуації, щоб була група людей, команда, до якої є довіра і яка може взяти все під контроль і вселити надію.

Також Гриценко висловив думку, що Петро Олексійович, так само, як і Віктор Федорович — ”попередник”, планує правити вічно.

Вони зараз не думають про те, щоб країну цілісну зберегти, відтягти від прірви, а лише мислять про терміни другого п’ятирічного правління. Для цього обрана стратегія: перше — мільярди (які вже є і збільшуються), друге — максимальний, бажано тотальний контроль над центральними телеканалами, третє — “охендовські” в ЦВК, і четверте — силовики, які підрублять будь-кого, хто спробує фінансувати “неугодних”, тих, хто не возвеличує Гаранта. Розуміючи це, є чітке усвідомлення і в мене, і в Саакашвілі, і в Садового, і в Гацька й інших учасників переговорів — що піти з розчепіреними пальцями — це залишити нинішню владу при владі.

Ми вже ходили на парламентські вибори, при рейтингу на старі 11% і 3% під кінець виборів. От якщо всі підуть окремо — всі пролетять. Є це усвідомлення, що залишиться діюча влада. Тому питання об’єднання — це питання №1. Об’єднання зараз не в виборчий проект, а в одну партію. Так пояснив екс-міністр оборони.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous

    Який би не був Петро Олексійович, але він врятував країну від повномасштабної війни.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up