Норвежець Томмі Таншдтад шукає родичів з Козятина

Норвежець Томмі Таншдтад шукає родичів з Козятина
  • Напередодні Дня скорботи та вшанування жертв 2-ї Світової війні до Козятинської міської ради і працівників Музею історії міста Козятин звернувся через волонтерів мешканець Норвегії із міста Невердал Томмі Таншдтад
  • Чоловік попрохав посприяти у пошуках родичів радянського військовополоненого, уродженця м. Козятина - Котінаса Івана Олександровича 1912 р. н., який загинув у таборі Stalag II B і II F (315), що знаходився у рідному місті норвежця.
  • Про це у ФБ написала директорка музею історії міста Козятин Лілія Макаревич

В Норвегії шанують пам'ять про наших воїнів- визволителів і на рівні держави й громадяни країни. Томмі працює на фабриці мінеральних добрив, але доглядає за пам'ятниками радянських воїнів та військовополонених і вважає це справою честі.
— Він встановив ім'я загиблого нашого земляка і хотів би зв'язатися з його родичами, можливо , отримати фото. Відгукніться козятинчани, кому відоме прізвище загиблого земляка, — пише Лілія Павлівна

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up