Носій смерті перетворили на символ віри і життя

Носій смерті перетворили на символ віри і життя

Пройшов фестиваль, де визначали, яка насправді ціна миру

Життя на Українській землі… Життя, котре оберігають багато синів та дочок України,  проходячи справжнє пекло на східному фронті. Приносять його в ім’я Перемоги, Миру та Добробуту нашого народу. У невизнаній війні. Заради того, щоб ми із Вами жили.
Та і сам Христос дає себе у відкупительну жертву любові, щоб дарувати життя людству.
Родиний фестиваль МИРУ для  ветеранів АТО: "Зустрінемось"! З війни -до миру!” відбувся 27 травня  у Києві на ВДНХ. Захід дав можливість зустрітися багатьом побратимам та родинам воїнів. В черговий раз — пригадати суспільству, яка ж насправді ціна майбутнього Миру на нашій землі.
Незабутній колорит надали фестивалю виступи багатьох артистів та різні змагання для дітей та юнацтва влаштовані організаторами.
Майстер класи, що проводилися художниками-волонтерами Валентиною Слюсар та іншими майстрами прикладного та народного мистецтва прививали присутнім любов та зацікавлення українським мистецтвом та народною творчістю, що складає вагомий пласт нашої традиції та звичаю.

Представляючи ГО “Фронтова капеланія Шлях Єднання”, я особисто також мав чудову нагоду провести майстер-клас “Полум’я Звитяги”. Разом із дітьми фронтовиків загиблих воїнів, та іншими бажаючими ми перетворили гільзи, (носій смерті) на свічки, (символ віри і життя). Розписали їх мотивами трипільського орнаменту, що символічно читається, як “жертва во ім’я життя”.

Також перед іконою “Богородиця Єднання” у короткій молитві духовно поєдналися із цілими поколіннями борців за Свободу. Познайомились присутніх із молитовною спільнотою “Вервиця Перемоги”. Всі відчули єдність Українського духу, що поєднює українців — незалежно від місця знаходження — чи то на фронті, чи то на рідних теренах, чи в то діаспорі за кордоном.

На завершення всі учасники майстер класу, заливши натуральним воском власноруч розписані гільзи-свічечки, бережно, як дорогоцінну річ, що стане сімейною реліквією, понесли їх до своїх родин та домівок.

Микола МЕДИНСЬКИЙ, фронтовий капелан

Автор фото: Іванна -Калина Костюк, Сергій Лисенко.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
15:24 Штик-ніж, коноплі з метадоном та набої до вогнепальної зброї: про козятинські злочини 14:44 Козятинський гурт підкорив серця Олега Скрипки та Ніни Матвієнко play_circle_filled 14:14 +5 нових інфікованих козятинчан: дані COVID-19 по області 13:31 Чому в Козятинській лікарні не працює приймальне відділення екстреної допомоги? play_circle_filled Від читача 13:15 На сайті Куркуль є цікаві відомості про Самгородоцьку ОТГ 11:16 У школах Глуховецької ТГ пройшов Міджнародний День миру 10:10 Ми у «жовтій зоні»: де найбільше захворіли COVID-19 та які будуть обмеження? 09:43 «Аркона», «Жива історія» та наші співочі артисти: у цю суботу у Сестринівці відбудеться обласне свято play_circle_filled 09:00 Рукавички та пакети для сміття: козятинчан запрошують до всесвітньої акції прибирання 08:12 День Якима (Іоакима) і Ганни та осіннього рівнодення: прикмети та традиції цього дня 19:55 Потепліє в Україні ближче до вихідних, а вже сьогодні прогнозують перші заморозки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up