Нові лідери нації серед нас

Нові лідери нації серед нас

Дмитро Вольський організовує дозвілля молоді

Молодому підприємцю Дмитру Вольському за 25 років.

Його знає молодь як організатора дискотек. Нещодавно він відкрив маленьку кафешку у центральному парку Козятина. Назвав її “Наше місто еспресо-вагон”. Тут відсутні алкогольні напої. Заклад схожий на вагончик, але бідненький.

У редакцію надійшло чимало дзвінків від мешканців міста. Різних. Хто підтримує, хто обурений, хто завіряє, що працюють “без дозволу” і після 23-ї порушують тишу…

Я зустрілася з молодим підприємцем і взяла ексклюзивне інтерв’ю. Виявилось, що дозволи всі у нього є. Зокрема, на функціонування від міської ради до першого жовтня поточного року.

— “Наше місто” — це молодіжна тусовка, яка не особливо розрахована на високий прибуток, — розповів Дмитро. — Тут збираються підлітки, які раніше гуляли на лавочках. Уже три роки очолюю громадську організацію “Я Люблю Своє Життя” і останнім часом мої відвідувачі, які допомагають в організації різних заходів, хочуть поповнити її ряди. Дійсно, наше кафе має непристойний вигляд, з погляду стороннього —  як малобюджетне. Бо робилося все своїми руками, без інвесторів. Це плюс, що вийшло, хоча б так. На сьогодні це міні-кав’ярня і хочеться запустити сюди все. Було в планах створити кінотеатр під відкритим небом. Але не вийшло. Зараз шукаємо в оренду проектор. Вхід “на кіно” буде безкоштовним — відвідувачам кафе (з нашим продуктом). Уже так робили дискотеку в “клітці” (танцмайданчик у парку - прим.авт.). У нас є вихід туди через кафе.

— І як тусуєтесь?)))

— Граємо в “Мафію”. Це психологічна гра: у всіх  є своя роль. Місто засинає і прокидається мафія, яка вибирає жертву, яку хоче знищити. Є ведучий, який все контролює. Наступний крок: прокидається “громадськість” і по очах, словах, міміці визначає, хто може бути мафією і вирішують чи засуджувати. Суть гри — навчитися віднайти мирним жителям мафію і засудити її.

— Хто вони, відвідувачі “еспресо-вагону”?

— Різного віку. Починаючи з випускників 9-10 класів і до мамочок з дітьми і мого віку 22-26 років. Хочемо задіювати всі вікові категорії, потім перерозподілити. Поки не все виходить у розважально-патріотичних програмах. Зі 100 відсотків запланованого зробили тільки 30.

— А чи є спонсор, можливо хтось з депутатського корпусу?

— На жаль, немає поки.

— А яка підтримка від влади?

— Те, що надали місце і можливість. Розуміємо, що не так і просто отримати таке місце в центрі Козятина. Тому велика вдячність. Не думаю, що мені дали можливість розвинути цю тусовку для молоді з ймовірністю, що не все вийде і потім, коли буду щось просити, скажуть: “Діма, ти пробував у тебе нічого не вийшло?” Головне, якщо в мене повірили, то щоб допомагали й надалі. І, як максимум, продовжили дозвіл на наступний рік.

— І що тоді буде в планах?

— Буде працювати танцмайданчик. Погоджуюсь, що зараз це, як халабуда. Ми все розбиратимемо і, якщо дадуть добро на наступний рік, все зробити хочемо по-новому. Можливо, з’явиться інвестор. Адже зараз все організовувалося своїми руками З дощок, з піддонів, які розбиралися, малобюджетно. У голові все було різнокольорове, а, як до грошей, то вийшло так.

Але, за словами відвідувачів, у кафешці Дмитра Вольського весело. Проходять різні програми розважально-патріотичного характеру. Як розповів молодий підприємець, планує зробити в Козятині стаціонарний табір.

— Якщо ви, наприклад, їдете кудись в табір, — розповідає він. — У вас є кількість людей і вожаті знають, скільки. Так і у нас: плануємо. Наприклад, у нас цієї п’ятниці було 30 дітей. Ми їх розділили на старшу і молодшу категорію. Ці категорії поділили ще на категорії… Щоб з ким змагатися було. Усі малювали на асфальті танцмайданчика прапори, видумували свої назви команд тощо. Було цікаво!

— Ваші відвідувачі, це в основному люди, які відпочивають у парку?

— Не завжди. Ми пишемо афіші. І хто приходить — не знаю. Це всі бажаючі.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up