Нові підозри на коронавірус: на Вінниччині закрили у бокси чотирьох хворих

Нові підозри на коронавірус: на Вінниччині закрили у бокси чотирьох хворих
  • Сьогодні, 17 березня, на Вінниччині зафіксували нові підозри на коронавірус Covid-19. Це четверо людей, які приїхали з країни, де є епідемія.
  • Станом на 20.00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних
     

У вівторок у Вінницькій області зняли підозри коронавірусом Covid-19  у двох хворих. За словами заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Надія Марусяк, вірусологічною лабораторією їм діагностували вірус грипу «А». 

– Але ми маємо чотири нові підозри на коронавірус – особи, які прибули з епідемічної території. Пацієнти перебувають на стаціонарному лікуванні в боксованих палатах під постійним медичним спостереженням. На даний час стан пацієнтів задовільний. Наразі визначені контактні особи, які самоізольовані та знаходяться під постійним медико-санітарним наглядом, – сказала Надія Марусяк.

В області облаштовано 290 ліжок, із них 89 боксів та 51 полубокс.

В Україні вже 14 випадків коронавірусу

В Україні 14 випадків коронавірусу та дві смерті, повідомляє Центр громадського здоров’я України. Станом на 20.00 17 березня лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них два летальних. За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на COVID-19:

  • Чернівецька (10),
  • Житомирська (1),
  • Київська (1) області та м. Київ (2).

Із виявлених сьогодні:

  • Київська обл. (1) - 44-річний чоловік, що був закордоном;
  • Чернівецька (6) - 33-річна жінка (летальний), особи віком 31, 10, 18 років, двоє дітей віком рік і десять місяців та шість місяців. Усі з них є контактними особами раніше підтвердженого випадку.

Вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України досліджує не лише зразки людей, яким встановлено підозру, а і встановлених контактних осіб.
Читайте :

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up