Новини за вчора, які ви могли пропустити. ТОП-3

Новини за вчора, які ви могли пропустити. ТОП-3
  • Ми зібрали найважливіші матеріали за середу, 4 березня, щоб нагадати вам популярні матеріали на сайті kazatin.com.
  •  До вашої уваги пропонуємо ТОП  минулої доби
     

Проект «Сильні духом. Мами» завітав до Козятина

До Козятина приїхали жінки, що взяли участь у фотопроекті «Сильні духом. Мами» на відкриття виставки у музеї історії міста. Це Вікторія Костюк, Наталія Дубчак та Олена Панасенко з Києва, Наталія Борисенко з Рівного та козятинчанка Інна Наумова — героїчні українки, що втратили своїх синів на Сході.  Нагадаємо, фотопроект ініціював Департамент військового капеланства Української греко-католицької церкви. Дванадцять жінок з усіх куточків України позували перед фотокамерою в традиційних костюмах. Серед учасниць проекту й наша козятинчанка Інна Наумова. Побачити світлини матерів ви можете у Музеї історії міста до 15 березня. Експозиція виставлена у залі «Звитяга та мужність».

Козятин в інстаграм: підбірка свіжих фото

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Козятина. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.
 

Пристрасті по зниклому телебаченню

Кодування основних розважальних телеканалів з супутника, наприкінці січня, викликало шквал обурення та невдоволення основної маси населення України.
Президент Зеленський скликав керівників провідних медіа груп, де наголосив, що питання доступу до українських каналів стосується не лише їх бізнесу, а й стратегічного захисту інформаційної безпеки держави, особливо в тимчасово окупованих теріторіях та Криму.
“Ми приїхали туди, побачили, що і російське радіомовлення, і телебачення є не лише на тимчасово окупованих територіях. Воно має дуже потужний сигнал і на контрольованих територіях. Крім того, тоді вони «глушили» наш сигнал військовою апаратурою. А зараз, мені здається, навіть не потрібно використовувати технічні засоби та гроші, щоб глушити, – ви самі відключилися”, – заявив Глава держави.
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up