Новий головний лікар почав з вирубки дерев

Новий головний лікар почав з вирубки дерев

Біля колишньої вже районної лікарні зріжуть 64 дерева!

Дозвіл на знищення дерев у міської ради запросив новий головний лікар лікарні відновного лікування Олександр Євтушок. Мовляв, вони сухі, а значить – аварійні.

Спеціально створена комісія обстежила більше 80 дерев біля лікарні. За висновком, у 47 – сухостійний стан, стовбурна гниль або небезпечний нахил над будівлями, ще 10 – ростуть у зоні повітряних електромереж, 7 дерев стоять близько біля будівель і руйнують фундамент.

Екологи дали “добро” зрізати 64 (!) дерева.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі (2)
  • козятинець

    Т. Шевченка без особливого перебільшення можна вважати "батьком" української національної ідеї сформованої в традиційній для цивілізованої Європи формі.
  • Michael Dubchenko

    Какому то падле нечем палить)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up