Обдарована молодь Козятинщини отримуватиме стипендію. Список учнів та колективів

Обдарована молодь Козятинщини отримуватиме стипендію. Список учнів та колективів
  • Відповідно до розпорядження голови районної ради №63 від 18 вересня 2019 року призначено стипендії обдарованим дітям.
  • Стипендію за високі досягнення у навчанні, творчій майстерності, спорті у розмірі 300 гривень отримуватимуть 29 учнів та по 500 гривень – 3 колективи.

На сайті козятинської районної ради опублікували рішення, де мова йде про грошові виплати обдарованим учням та колективам.

За високі досягнення у навчанні стипендію отримуватимуть такі  учні:

- Антон Васалатій – учень 8 класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В.М. Підгорбунського 
- Володимир Воронюк  - учень 9 класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В.М. Підгорбунського 
- Єгор Кузьменко  - учень 10 класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В.М. Підгорбунського за високі досягнення у навчанні;
- Олексій Саюк  – учень 10 класу Йосипівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» 
- Мирослава Голембівська  - учениця 9 класу Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» 
- Роман Броніцький  – учень10 класу Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» 
- Наталія Степаненко  – учениця 10 класу Махаринецької СЗШ І-ІІІ ступенів
- Софія Паламаренко  – учениця 10 класу Махнівської СЗШ І-ІІІ ступенів 
- Андрій Чорнолецький  – учень 11 класу Сестринівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»
- Альона Набокова – учениця 10 класу Широкогребельського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» 
- Аліна Радківська   - учениця 10 класу Юріївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

За високі досягнення у творчій майстерні гроші платитимуть:

- Віталіні Бальшанек – учениці 11 класу Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» 
- Пугачу Олексію – учню Самгородоцької ДМШ 
- Щетініну Данилу – учню Самгородоцької ДМШ 
- Ткачуку Леоніду - учню 9 класу Кашперівського ЗНВК І-ІІ ст. «Школа-дитячий садок»
- Зіневич Мирославі – учениці 11 класу Білопільського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» 
- Лободі Марії - учениці Самгородоцької ДМШ 

За високі досягненя у спорті стипендію отримуватиме:

- Христина Заїчко  - учениця Козятинської районної ДЮСШ «Колос» 
- Єлізавета Забєліна  – учениця Козятинської районної ДЮСШ «Колос» 
- Владислав Поліщук - учень Козятинської районної ДЮСШ «Колос» 
- Артур Оберняк - учень Козятинської районної ДЮСШ «Колос» 
- Максим Гайдучок - учень Козятинської районної ДЮСШ «Колос»
- Вероніка Баюк  - учениця Козятинської районної ДЮСШ «Колос» 
- Ілля Бейзак -  учень Козятинської районної ДЮСШ «Колос» 
- Антон Безштанюк  - учень Козятинської районної ДЮСШ «Колос»
- Максим Хилюк  - учень Козятинської районної ДЮСШ «Колос»
- Олександра Огнева  - учениця Козятинської районної ДЮСШ «Колос» 
- Дарина Білецька - учениця Козятинської районної ДЮСШ «Колос»
- Вікторія Білик  - учениця Козятинської районної ДЮСШ «Колос» за високі досягнення у спорті;

Стипендію призначили таким колективам:

- агітбригаді «Покоління NEXT» Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» 
- туристичному клубу «Гепаніс» Вернигородоцького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»
- зразковому аматорському хореографічному колективу «Непосиди» 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up